Поделиться в социальных сетях:

Ми пережили з вами у лютому 2014 р. період ретро - Меркурія. Він видався надзвичайно складним...для українців особливо. Всі ми гостро переживали поді, що змінювали долю нашої країни, обговорювали, плакали  і вболівали. Та поспішаю застерегти — це ще не кінець. Початок.У березні почалися ще два ретроградні періоди. Марс у нас ретроградний до кінця травня і Сатурн - аж до кінця липня. Тепер на хвилиночку пригадаємо, що це за планети .... починаємо лякатися ... і даремно! Справді, даремно. Це відмінний період
. Він непростий , але просто відмінний. Зупинитися докладніше хочу саме на Сатурні - його бояться найчастіше.
 
Сатурн - це учитель. Суворий, жорсткий, але дуже справедливий. Не призначить зайвих покарань, не здасть зайвих уроків. Тільки те, що вже є . І ,якщо ви добре готові до уроку, навіть карати не буде. Спитає з усією строгістю - і виставить оцінку. Тому , якщо ви: 
 
 
не накопичували завалів - у справах, домі та відносинах
щирі й не брешете собі та іншим
розвиваєтеся і намагаєтеся бути кращими (бути, а не здаватися)
дисципліновані - самі по собі, без зовнішнього тиску
вмієте відокремлювати головне від другорядного
 
То нічого поганого вам Сатурн не зробить. Нема чого. Він справедливий, строгий і справедливий. І зараз у нас є чудова можливість "порозумітися " з суворим учителем. Підготуватися до його транзиту в нашій особистій  карті, та й взагалі поліпшити відносини.
 
            Якщо у вас є щось зайве, позбавляйтеся безжально.
            Розгребіть завали вдома - і вже відчуєте себе краще.
            Розберіться зі своїми образами - і вам точно стане легше.
            Проведіть ревізію відносин, своїх якостей характеру . Відмінний час для цього. 
            Перестаньте брехати. Почати простіше з інших. Не красти, не обманювати, бути чесними. З собою завжди складніше, але це теж важливо. Визнавати чесно - я не виконую своїх обов'язків. Я ненавиджу себе. Я не вмію любити. Складні визнання  для яких самий час. Не для самобичування - відчуйте різницю! А для визнання, за яким йдуть реальні дії. Наприклад, почати виконувати свої обов'язки, навіть якщо важко.
Взятися за своє здоров'я і зовнішній вигляд. Витягати себе з дому "за волосся" - в храм, наприклад. Або на пробіжку.
            Вчитися самоусвідомленню. Якщо ми просто живемо, одного разу ми залишимося незадоволені, що все пройшло зовсім не так. Розуміти важливо, як і навіщо ми живемо, що ми робимо - для себе, для інших. Взагалі чи робимо щось у своєму житті. Чи тільки мріємо і базікаємо про це.
            Вчитися дисципліні. Вчитися підтримувати в порядку будинок, думки, почуття. Відновити режим дня , режим харчування. Навчитися приділяти головну увагу головним речам
 
Все це дуже корисно, правда? Але зазвичай руки не доходять, є справи "важливіші". А зараз немає нічого важливішого. Сатурн буде нас вчити, знову і знову викликати до дошки, доки ми не зрозуміємо — треба щось міняти. Треба  щось зробити інакше. Треба почати нове життя. Зараз. Нові правила. 
 
            Саме час. Сьогодні. Зараз . Немає нічого важливішого. Просто почати і робити.
 
            Ми звикли у складні астрологічні періоди ставати скигліями - іноді і, направду, нічого більше не залишається. Коли всі як з ланцюга зірвалися ... І тоді ти теж дозволяєш собі зірватися з ланцюга - планети ж так стоять, країна котиться до Бог зна як і куди! Що я можу вдіяти з цим?! Але я пропоную вам поглянути на астрологію і теперішню ситуацію в країні з позиції сили.
 
            Прощати людям їх неадекватність, пов'язуючи її з планетами. Так, люди не можуть впоратися з цим, але всередині вони добрі і пухнасті.
            Самим бути сильнішими і не пливти за течією. Проходити уроки, вчитися самодисципліні, вчитися любити.
 
І тоді нам нічого не страшно. Чим більше ми працюємо із своїм внутрішнім, тим простіше справлятися зі зовнішнім - навіть коли воно є. Якщо вас накрило, і ви щось зробили не так, повелися, на когось накинулися - зрозумійте, вибачте себе і вибачтеся. Просіть пробачення. І йдіть далі з наміром не повторити помилки.
Ось такий цікавий період життя. Коли можуть спливати ті уроки, які ви поки не пройшли. Можуть спливати люди, ситуації, де немає завершення і спокою. Це привід повернутися туди емоційно - і завершити. Виревти своє, відізлитися. Написати кілька листів, протупати ногами, зробити зараз інший вибір. Навіть якщо ваше минуле зараз приковує вас до підлоги. Не можете йти - повзіть. Або хоча б дивіться в потрібну вам сторону. Сторону любові, прийняття, гармонії. Іноді цього вже достатньо, щоб пройти урок.
 
І не списуйте свою лінь і невдачі тільки на планети — швидше за все , ви самі теж щось робите не так просто зараз. Як мінімум тим, що повністю перекладаєте відповідальність за свої дії на небесні світила. Вільна воля в кармі кожної людини - це завжди 30 відсотків. Третина. Це якраз ваше зусилля волі, щоб перестати засуджувати, вийти з дому і зайнятися спортом, піти в храм, почати молитися, встати рано, коли це так неможливо зробити ... Ці тридцять відсотків можуть змінити дуже й дуже багато.
 
 
 
 
Автор: Тата Кучер